Miejsca obrad Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Miejsca, w których będą odbywały się obrady VI Zjazdu PSPS znajdują się w centrum Lublina. Odległość między naszymi Instytutami jest niewielka, jej pokonanie pieszo zajmuje 15-20 minut. Obydwa zostały zaznaczone na mapce:
 
  
 
Pierwszego i trzeciego dnia Zjazdu, czyli 14 i 16.09, spotykamy się w Instytucie Psychologii UMCS, który mieści się przy Placu Litewskim 5, w auli na parterze. Plac Litewski znajduje się w samym centrum, jest głównym placem miasta.

Drugiego dnia, czyli we wtorek 15.09, zapraszamy do Instytutu Psychologii KUL. Obrady będą odbywały się w Collegium Jana Pawła II przy Alejach Racławickich 14, w sali 1031 na X piętrze. Sesja plakatowa odbędzie się w holu na parterze Collegium Norwidianum. Aleje Racławickie są przedłużeniem ul. Krakowskie Przedmieście, głównej ulicy prowadzącej od Placu Litewskiego. Wejście do budynku Collegium Jana Pawła II znajduje się od ul. H. Łopacińskiego (boczna al. Racławickich) lub od Al. Racławickich (przejście przez Collegium Norwidianum).

Wyżywienie

Na obiady oraz kolację pierwszego dnia zapraszamy do restauracji Hotelu Europa, ul. Krakowskie Przedmieście 29 (przy samym Placu Litewskim), na bankiet do restauracji Czarcia łapa, ul. Rynek 19 na starym mieście (patrz: mapka). 

Rejestracja uczestników

Rejestracja Zjazdu będzie czynna w poniedziałek 14 września w Instytucie Psychologii UMCS na parterze przy wejściu, w godzinach 8.00 – 12.30. We wtorek 15 września w Instytucie Psychologii KUL na parterze przy wejściu do Collegium Jana Pawła II w godzinach 8.30 – 12.30.