Aktualności Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Program Zjazdu w wersji do druku

W zakładce Program konferencji znajdą Państwo 3 pliki w formacie PDF (przygotowane do ewentualnego wydrukowania

  1. Program ramowy - program Zjazdu uwzględniający najważniejsze wydarzenia Zjazdu (bez wyszczególnionych tytułów wystąpień)
  2. Program szczegółowy - program z wyszczegółnieniem tytułów wystąpień referatowych
  3. Program sesji plakatowej - lista wystąpień posterowych (tytułu i autorzy)

Za 5 dni zaczynamy

Ponieważ VI Zjazd Naukowy PSPS rozpocznie się już za kilka dni na stronie znalazło się garść nowych informacji organizacyjnych. Informacje o miejscach obrad, wyżywieniu i rejestracji znajdziecie Państwo w zakładce Miejsca obrad. Dla tych, którzy przyjadą do Lublina autobusem, pociągiem lub samochodem oraz zainteresowanych korzystaniem z Internetu, bankomatów lub taksówek przygotowaliśmy zakładkę Dojazd i inne informacje.

 

Program VI Zjazdu w swej części "nieoficjalnej" zawiera zwiedzanie podziemi lubelskiego starego miasta. Więcej o tej wycieczce znajdą Państwo w zakładce Zwiedzanie podziemi.

 

Zaktualizowane zostały również wskazówki dla przygotowujących wystąpienia posterowe. Osoby, które nie zapisały się jeszcze na Warsztaty Analityczne będą mogły to zrobić w pierwszych dniach Zjazdu (w miarę wolnych miejsc).   

 

Program Zjazdu na stronie

 

Komitet Naukowy zatwierdził ostateczną wersję programu VI Zjazdu Naukowego PSPS. Zapraszamy do lektury

 

Program Zjazdu gotowy

Komitetu Naukowego opracował program VI Zjazdu Naukowego PSPS. Został on rozesłany wszystkim zarejestrowanym uczestnikom konferencji i wkrótce pokaże się na stronie. Jednocześnie zawiadamiamy że wszystkie postery zostały przyjęte przez Komitet Naukowy.
 

Opłaty zjazdowe

Przypominamy, że termin wnoszenia opłaty Zjazdowej minął 30 czerwca. Osoby, które do tej pory tego nie zrobiły, prosimy o jak najszybszą wpłatę. Stawki opłaty to:

  • 250 zł - członek junior

  • 270 zł - członek zwyczajny
  • 290 zł - osoby niezrzeszone
Opłata zjazdowa obejmuje: materiały konferencyjne,  2 obiady, uroczystą kolację, napoje i przekąski w czasie przerw oraz możliwość udziału w warsztatach analitycznych..
 
Numer konta Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej, na który należyć wpłacać opłatę zjazdową (z dopiskiem 6 zjazd + imię i nazwisko uczestnika) to:
84 1020 1068 0000 1802 0072 0334 (PKO BP)
 

Warsztaty analityczne i wykład prof. Arie W. Kruglanski'ego

 
       Komitet naukowy VI Zjazdu zaproponował w tym roku włączenie w program Zjazdu bezpłatnych warsztatów z analizy statystycznej danych. Propozycja obejmuje 4 różne warsztaty, które odbędą się ostatniego dnia zjazdu (w środę) w godzinach 15:00 - 18:00
       Jednocześnie z przyjemnością zawiadamiamy, że prof. Arie W. Kruglanski potwierdził udział w naszym Zjeździe i przysłał nam streszczenie swojego wystąpienia. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Program konferencji 
 

Propozycje noclegów 

Pertraktując z lubelskimi hotelami udało nam się wynegocjować preferencyjne warunki zakwaterowania dla uczestników Zjazdu. Wszelkie informacje na temat dostępnych propozycji znajdą Państwo w zakładce Baza noclegowa. Zwracamy Państwa uwagę, że część oferty jest ograniczona czasowo, dlatego zachęcamy do możliwie szybkiej rezerwacji